Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia , 22 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka. Tym razem młodzi artyści pod kierunkiem pani Joanny Kozłowskiej przygotowali wspaniały spektakl. Było to naprawdę wyjątkowe widowisko na wysokim poziomie, z piękną scenografią i efektami specjalnymi. Należy też wspomnieć o strojach wszystkich aktorów, które naprawdę robiły duże wrażenie. Aktorzy wiernie odtworzyli swoje role. Wspaniała dekoracja wraz z rozjaśnionym niebem, dodała spektaklowi prawdziwego uroku.
Przedstawienie było uświetnione śpiewem kolęd w wykonaniu naszego szkolnego chórku. Wszystko to pomogło nam – choć na chwilę – przenieść się do tak odległych czasów i uczestniczyć w historii narodzin naszego Zbawiciela – Jezusa Chrystusa. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem publiczności za piękne wykonanie przedstawienia.

no images were found