Nasza szkoła została zarejestrowana w serwisie FaniMani.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wieliczce może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie. I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

 
 
Jedyne, co trzeba zrobić to:
 
1. Wejść na: https://fanimani.pl/sp3/ zapoznać się z tym jak to działa i zainstalować Przypominajkę (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest super prosty).
2. Przy okazji zakupów na stronie partnera kliknąć w Przypominajce Aktywuj Darowiznę.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wieliczce otrzyma część wartości Twoich zakupów (jeśli założysz konto będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów).
 
Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie BEZPŁATNE. 
 
 
Z góry dziękujemy za Twoją pomoc.