?UWAGA KONKURS? Tak, konkurs ? Przyszło nam żyć w trudnych czasach. To już wiemy. Ale chcemy, żebyście uwierzyli tak jak My, Nauczyciele Naszej Szkoły, że będzie dobrze i możemy spróbować razem zrobić coś fajnego. To dlatego Pani Agnieszka Nemś-Muniak i Siostra Sylwia zapraszają do udziału w konkursie, w którym uczestnicy wykonują Kalendarz Adwentowy w wersji elektronicznej.
Zasady konkursu to: DOBRA ZABAWA, CHĘĆ PODZIELENIA SIĘ RADOŚCIĄ Z INNYMI, POTRENOWANIE WYBRANEGO JĘZYKA, W KTÓRYM STWORZONE BĘDĄ 24 ZADANIA,POLECENIA LUB SENTENCJE ALBO ŻYCZENIA.
Tylko tyle albo aż tyle. To zależy od Was. Zapraszamy do udziału. Osoby, które wykonają kalendarz i zależy im na pochwałach i dodatkowych notach w dzienniku, proszone są o jego udostepnienie p. Agnieszce Nemś-Muniak i/lub Siostrze Sylwii.
W warunkach tradycyjnego uczęszczania do szkoły w dniu 01.12 w godzinach wieczornych odbyłoby się spotkanie przy piernikach i piosenkach… Żeby podtrzymać tę tradycję, przyłączcie się do propozycji! ? Zdjęcia z ubiegłego roku przeniosą Was do miłych wspomnień….
Aplikacje do tworzenia kalendarzy znajdują się w poniższych linkach:
Link do wersji angielskiej
Link do wersji niemieckiej