Mobilna pracownia multimedialna trafi do naszej Szkoły, która jako jedna z 1606 szkół z całej Polski, a jedyna z Powiatu Wielickiego wśród laureatów, wzięła udział w ogólnopolskim konkursie #OSEWyzwanie, zorganizowanym przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

20 września ogłoszona została lista laureatów, a wśród nich Szkoła Podstawowa nr 3   w Wieliczce.

 Spełniliśmy wszystkie kryteria konkursowe, czyli :

  1. Wymagania obligatoryjne Konkursu:
  1. a) zgłoszenie szkoły do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (ose.gov.pl)
  2. b) zgłoszenie szkoły do program mLegitymacja szkolna (mlegitymacja.ose.gov.pl).
  1. Wymagania fakultatywne Konkursu (zwiększające liczbę punktów w konkursie):
  1. a) deklaracja zgłoszenia nauczycieli do OSEHero (osehero.pl),
  2. b) deklaracja zgłoszenia działań w programie CodeWeek2019,
  3. c) zgłoszenie pracy plastycznej pt. SmartSzkoła wykonanej w dowolnej technice plastycznej, czyli: praca przygotowana na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką.

Nauczyciele i młodzież z wielkim zaangażowaniem realizowali swoje zadania.

Nagroda przyznana w konkursie #OSEWyzwanie, czyli pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do Internetu trafi do naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym 2019/2020.

Koordynatorzy konkursu: Beata Depta, Artur Kokoszka.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa.