W tym roku uczcimy rocznicę zakończenia II wojny światowej w sposób radosny i widowiskowy. 9 maja na stadionie Klubu Sportowego Górnik Wieliczka podejmiemy próbę bicia rekordu Guinnessa w ilości par tańczących poloneza!

Dyrektor SP 3 serdecznie zaprasza grono pedagogiczne, pracowników oraz uczniów naszej szkoły z rodzicami i rodzinami do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Próbę bicia rekordu Guinnessa podejmiemy 9 maja na stadionie Klubu Sportowego Górnik Wieliczka.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program wydarzeń:

od 9.30 – rejestracja uczestników

11.00 – 11.30 próba bicia rekordu Guinnessa w ilości par tańczących poloneza

12.00 – koncert pieśni patriotycznych

13.00 losowanie nagród

14.00 – zakończenie

Wśród uczestników bicia rekordu wylosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe, min. tablet multimedialny! Ze względu na formalności związane z biciem rekordu uczestników prosimy o przygotowanie strojów narodowych/ludowych bądź wizytowych oraz wygodnego obuwia.