„Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy”

22 stycznia w naszej szkole odbył się szkolny przegląd kolęd i pastorałek. Na kolędowanie był zaproszony ks. Proboszcz Wojciech Olszowski. W przeglądzie wzięło udział 265 uczestników. Dzieci były przygotowane muzycznie i artystycznie. Niektóre klasy wystąpiły w specjalnych strojach. Miłym zaskoczeniem byli uczestnicy, którzy odważyli się zaśpiewać solo. Mogliśmy również usłyszeć uczniów potrafiących grać na gitarze.

Komisja dokonała oceny występujących w dwóch kategoriach wiekowych klas I-III i IV-VIII.

Wyniki konkursu:

I miejsce-klasa 3 d i 7 c

II miejsce- klasa 1 c, 3 uczniów z klasy 5 a

III miejsce- klasa 1 d, uczennica z klasy 6 c

Wyróżnienie – oddział „ 0”, klasa 1 a, klasa 1 b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólne kolędowanie.

Organizatorzy