„Najważniejszym osiągnięciem edukacji jest postawa otwartości i ciekawości świata.”

Rok Szkolny 2022 / 2023 rozpoczęty!

Akademia inauguracyjna zgromadziła całą społeczność Szkoły: Dyrekcję, Wicedyrekcję, Grono Pedagogiczne, Uczniów, reprezentację Rady Rodziców, Rodziców, pracowników i przyjaciół szkoły.

Słowa przemówienia, które skierowała do nas Pani Dyrektor Elżbieta Obal-Dyrek, skłaniały do refleksji, inspirowały i dodawały otuchy w obliczu wyzwań nadchodzących miesięcy.

W nowy rok szkolny wkroczyliśmy pełni dobrych postanowień z nadzieją, że uda nam się go przeżyć w pełni stacjonarnie.

Z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej delegacja uczniów pod opieką Pani Anny Fitowskiej, złożyła kwiaty pod pomnikiem, znajdującym się przed szkołą. Chwilą zadumy uczciliśmy tych wszystkich, których ofiara i przelana krew spowodowały, że dziś jesteśmy wolni i możemy bez przeszkód rozwijać swoje pasje i cieszyć się codziennością.

Akademię prowadziły: Lidia Gabryś-Zając, Dominika Czajczyk, Anna Fitowska.