Szanowni Państwo,

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru nauki Giganci Programowania serdecznie zapraszają Uczniów Państwa Szkoły na 10. edycję  „Koduj z Gigantami” – bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży. Tym razem motywem przewodnim warsztatów będą szyfry i zagadki

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich. Honorowy patronat nad naszym wydarzeniem objęli Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszej placówce w Wieliczce przy ul. Ochota 15f oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów z Wieliczki i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

  • klasy 1-3: programowanie w Scratch i Minecraft Education Edition
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch, tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor
  • klasy 7-8: wstęp do programowania w C# i Python
  • szkoła średnia: wstęp do programowania w C# i Python

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 12-13 lutego.

Zapisy rozpoczną się w poniedziałek, 17 stycznia, na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Koduj z Gigantami Małopolska plakat

Koduj z Gigantami Wieliczka Facebook 2informacja