8 czerwca aż 74 uczniów naszej szkoły wzięło udział w eliminacjach do Charytatywnym Biegu Młodych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Chłopcy i dziewczęta ubrani w kolorowe koszulki – czerwone dla klas IV, zielone dla klas V i niebieskie dla klas VI – rozpoczęli rozgrzewkę przy dźwiękach muzyki. Następnie wszyscy uczestnicy pobiegli po medale w biegu na 1111 m alejkami krakowskiego AWF-u.  Nie było w nim przegranych, gdyż każdy został uhonorowany pamiątkowym trofeum.

Przyszedł czas na rozgrywki grupowe dla dziewcząt i chłopców: bieg przez płotki na 33 m, sprint na 33 m, bieg na 200 m i podsumowujący – sztafeta szkół na 400 m.

W międzyczasie uczniowie prezentowali inne talenty występując na scenie z dowcipami, piosenkami czy scenkami – za każde otrzymywali gadżety PKO.

Pełni dobrych i emocjonujących wrażeń wszyscy uczniowie cali i zdrowi powrócili w towarzystwie opiekunów do Wieliczki do szkoły.

PKO bieg1 PKO bieg2 PKO bieg3