ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

dla klas IV – VIII

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY UCZESTNICY DZIEŃ GODZINA SALA
chemia p. J. Kaczor klasy 8 piątek 14.10 – 14.55 4
matematyka p. B. Noworyta klasy 6

 

co drugi poniedziałek 7.45 – 8.30 15
matematyka p. B. Noworyta klasy 8

 

co drugi poniedziałek 15.00 – 15.45 15
matematyka p. B. Noworyta klasy 4

klasy 5

na zmianę co drugi wtorek 7.45 – 8.30 14
matematyka p. B. Noworyta klasy 7a,b

klasa 7c

na zmianę co drugi wtorek 15.00 – 15.45 15
geografia p. A. Nędza klasy 4 – 8 wtorek 15.00 – 15.45 14
j. angielski p. A. Lurka klasy 4 – 8 środa 15.00 – 15.45 17
j. polski p. M. Nawrocka klasy 4 – 8      
p. A. Ryś klasy 6 poniedziałek 8.35 – 9.20 18
klasy 7 i 8 poniedziałek

(co dwa tyg.)

15.00 – 15.45 18
klasy 5 środa

(co dwa tyg.)

14.10 – 14.55 8b
przyroda P. A. Woźniak klasy 4 wtorek 15.00 – 15.45 5

 

 

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

dla klas IV – VIII

 

  1. M. Nawrocka:

– w każdy czwartek, 7.00 – 9.20;

– w każdy poniedziałek, 7.00 – 9.30;

 

 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

dla klas IV – VIII

ZAJĘCIA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY UCZESTNICY DZIEŃ GODZINA SALA
koło programowania C++ p. A. Dyrek klasy 6 – 8 środa 15.00 – 15.45 2
koło

j. angielskiego

p. K. Hoffman klasy 6b, 6c, 6d czwartek 13.20 – 14.05 9
klasy 6a i 7 czwartek 15.00 – 15.45 17
koło

j. angielskiego

p. D. Kasprzycka klasy 4 – 8 wtorek 7.45 – 8.30 11
koło polonistyczne (przygotowujące do konkursów) p. T. Baś klasy 4 – 8 środa 15.00 – 15.45 15
koło historyczne (przygotowujące do konkursów) p. S. Bielska klasy 4 – 8 co drugi poniedziałek 7.00 – 8.35 17
koło biologiczne p. W. Włoch klasy 4 – 8 czwartek

 

13.20 – 14.05

 

4
koło biologiczne (przygotowujące do konkursów) p. W. Włoch klasy 4- 8 piątek 14.10 – 14.55 4
koło matematyczne p. R. Perżyło klasy 6 – 7 czwartek 15.00 – 15.45 15
koło matematyczne p. B. Topa klasy 8 co druga środa 7.45 – 8.30 8
koło matematyczne p. E. Rżońca klasy 5 co drugi czwartek   5
zajęcia SKS p. A. Dyrek

p. J. Waga

klasy 4 – 8 poniedziałek 15.45 – 16.45 sala gim.
piątek 14.05 – 15.05
zajęcia SKS p. R. Trzos klasy 4 – 8 wtorek 14.55 – 15.55 sala gim.
środa 14.05 – 15.05
plastyka –

projektowanie

p. H. Lachman klasy 4 – 8 czwartek 14.10 – 14.55 18
koło teatralne P. A. Ryś klasy 4 – 8 poniedziałek 14.10 – 14.55  
gitara p. E. Ginter – Hermann klasy 1 – 8 czwartek 13.20 – 14.05 8a
chór p. E. Ginter – Hermann klasy 4 -8 środa 8.35 – 9.20 8b
środa 14.10 – 14.55
koło filmowe p. J. Kozłowska klasy 4 – 8 czwartek 7.00 – 7.45 12/14
programowanie robotów p. A. Lidwin klasy 4 – 8 wtorek 14.10 – 14.55 2
podstawy programowania p. A. Lidwin klasy 4 – 8 czwartek 15.00 – 15.45 2

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

dla klas I – III

 

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY DZIEŃ GODZINA SALA
edukacja wczesnoszkolna p. P. Jamróz – Kowalska Wtorek 15.00 – 15.45 8a
edukacja wczesnoszkolna p. M. Job czwartek 9.30 – 10.15 5
edukacja wczesnoszkolna p. A. Szydłak środa 12.20 – 13.05 8b
edukacja wczesnoszkolna p. J. Pacura czwartek 10.25 – 11.10 PN
edukacja wczesnoszkolna p. A. Jawor środa 12.20 – 13. 05 PN
edukacja wczesnoszkolna p. W. Gajda czwartek 16.00 – 17.00 9
edukacja wczesnoszkolna p. B. Depta wtorek 13.20 – 14.05 PN
edukacja wczesnoszkolna p. D. Czajczyk wtorek 11.20 – 12.05 PN
edukacja wczesnoszkolna p. A. Cisoń piątek 11.20 – 12.05 8a
edukacja wczesnoszkolna p. D. Dziewońska czwartek 12.20 – 13.05 bibl.
edukacja wczesnoszkolna p. L. Gabryś – Zając środa 12.20 – 13.05 bibl.

 

 

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

dla klas I – III

  1. D. Czajczyk:

– klasy 3a, 3c: wtorek, 12.20 – 13.05, PN;

– klasy 3b, 3d: środa, 11.20 – 12.05, PN;

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

dla klas I – III

 

ZAJĘCIA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY UCZESTNICY DZIEŃ GODZINA SALA
koło muzyczno – plastyczne p. A. Szydłak klasy 1 – 3 wtorek 14.10 – 14.55 13
robótki ręczne p. P. Jamróz – Kowalska klasy 1 – 3 poniedziałek 13.20 – 14.05 8a
wtorek 13.40 – 14.05 8b
koło matematyczne p. J. Pacura klasy 1 – 3 poniedziałek 7.00 – 7.45  

13

czwartek 15.50 – 16.20
kodowanie p. A. Jawor klasy 1 – 3 poniedziałek 12.20 – 13.05 PN
koło matematyczne p. W. Gajda klasy 1 – 3 poniedziałek 7.00 – 7.45 10
piątek 10.25 – 11.10 PN
ozoboty p. B. Depta klasy 1b,1c,1d,2a poniedziałek 11.20 – 12.05 PN
klasy 2b,2c,3b,3d wtorek 7.45 – 8.30 6
klasy 1a,2a,3a,3c wtorek 14.10 – 14.55 6
koło czytelnicze p. A. Cisoń klasy 1 czwartek 15.00 – 15.45 10
koło czytelnicze

„Z Nelą poznajemy świat”

p. D. Dziewońska klasy 3 środa 15.50 – 17.00 5
koło matematyczno – przyrodnicze p. L. Gabryś – Zając klasy 2 poniedziałek 8.35 – 9.20 czyt.