Uwaga! Zapomniane hasło?

Jeżeli wcześniej do konta został dodany zapasowy adres e-mail lub numer telefonu należy wejść na stronę passwordreset.microsoftonline.com i postępować według poleceń na ekranie.

W razie problemów można kontaktować się z administratorem pisząc maila na adres admin@sp3wieliczka.pl. W treści maila musi znaleźć się nazwa użytkownika którego sprawa dotyczy.

Szczegółowa instrukcja logowania do Office 365 – kliknij tutaj

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie 🙂

Oddajemy w Wasze ręce nowo uruchomioną usługę Office 365.
Loginy oraz hasła pierwszego logowania do kont Office dostępne są w dzienniku elektronicznym w module „Uczeń NOWOŚĆ! – Dostęp do Office 365”.
Logowanie odbywa się poprzez stronę office.com (zalecamy utworzyć zakładkę na komputerze, gdyż będzie to od tej pory często używana strona).
Po zalogowaniu się należy uruchomić aplikację Teams. Sukcesywnie pojawią się tam zespoły w których będą prowadzone lekcje zdalne. Jest także możliwość komunikacji z nauczycielami bezpośrednio poprzez czat jak i wideorozmowy. Już teraz dostępna jest dla każdego ucznia szkolna skrzynka e-mail oraz chmura na pliki OneDrive z 1TB miejsca.

W razie pytań, problemów należy kontaktować się z administratorem szkoły pod adresem: admin@sp3wieliczka.pl

Zasady udziału w spotkaniach wideo:

• Połącz się zawsze kilka minut wcześniej, aby sprawdzić czy wszystko działa i aby można było zacząć lekcję o czasie.
  • Nie baw się telefonem, nie graj w gry gdy lekcja się rozpocznie
  • Nie jedz w trakcie spotkania wideo. Umiarkowane picie jest dozwolone.
  • Ustaw swój Nick/ nazwę na swoje prawdziwe imię i nazwisko, nie zmieniaj tego w trakcie połączenia
  • Bądź pro – nie pokazuj się w piżamie. Uporządkuj pokój i ukryj rzeczy, których nie powinno widać w kamerze.
  • Upewnij się, że Twoje zachowanie jest pozytywnym doświadczeniem i wzorem dla każdego biorącego udział w lekcji
  • Używaj słuchawek z mikrofonem, aby nie było słychać szumów i aby nie było słychać domowników
  • Nie przeklinaj i nie pisz wulgarnych słów. Nie rób rzeczy których nie zrobiłbyś na lekcji w szkole
  • Nigdy nie stosuj języka lub zachowań związanych z przemocą, brutalnością alb treściami dla dorosłych.
  • Szanuj wizerunek innych osób. Nigdy bez zgody nie nagrywaj, nie publikuj zdjęć, materiałów i filmów.

Organizacja kształcenia zdalnego

Ocenianie osiągnięć uczniów w czasie zdalnego nauczania