Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/ 2018 dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły odbywać się będą w dniach od 20 kwietnia  do12 maja 2017r.

Zgłoszenia o przyjęcie dziecka będzie można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 do 16.00.

Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły odbywać się będzie w dniach od 24 kwietnia do 15 maja 2017r.

Formularz wniosku można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.

Obwód szkoły: ulice Asnyka, os. Asnyka I, Chopina, A. Deskura, D.T. Żywca, A. Długosza, Dobczycka, Do Świdówki, F. Surówki-Brzegowego, Gdowska, Głowackiego, Górnicza, Jagielskiego, Lednicka W. Łokietka, Mierżączka, Mieszczańska, Mietniowska, Nad Stawem, Nowa, Ordona, Piłsudskiego nr 97 i 99,Plac Skulimowskiego W. Pola, Polna, K. Puławskiego, Sebastiana, H. Sienkiewicza, os. Sienkiewicza, P. Skargi, Solarskiego, J. Sowińskiego, Wierzynka, P. Wysockiego, M. Zyblikiewicza, Żółkiewskiego, Złota; wieś Lednica Górna.

Załączniki: