Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2015 / 2016 dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły odbywać się będzie w dniach od 9 marca do 31 marca 2015r.

     Zgłoszenie o przyjęcie dziecka będzie można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 do 15.00

     Druk zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.

     Rekrutacja dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły odbywać się będzie w terminie od 1 kwietnia do 31 kwietnia 2015r.

Obwód szkoły: ulice Asnyka, os. Asnyka I, Braci Kordulów, Chopina, A. Długosza, Dobczycka, Do Świdówki, Gdowska, Głowackiego, Górnicza, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jagielskiego, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Lednicka W. Łokietka, Mierzączka, Mieszczańska, Mietniowska, Niepołomska, Nowa, Ordona, Piłsudskiego nr 97 i 99, W. Pola, Polna, S. Poniatowskiego, K. Puławskiego, Rejtana, Sebastiana, H. Sienkiewicza, os. Sienkiewicza, P. Skargi, Solarskiego, J. Sowińskiego, Wierzynka, Willowa, P. Wysockiego, M. Zyblikiewicza, Żółkiewskiego; wieś Lednica Górna)

Załączniki

Oświadczenia zawarte w statucie szkoły:

Oświadczenia zawarte w ustawie o systemie oświaty: