„Niech żyją wakacje, 

Niech żyje pole i las,

I niebo i słońce,

Wolny , swobodny czas…”

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, a nawet euforia, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. Już w tej chwili Nasze głowy są pełne pomysłów jak spędzić ten wyjątkowy czas.  Czekają na nas piękne miejsca, wspaniałe przygody, rodzina i przyjaciele. Z daleka widać błysk w oczach rodziców, którzy marzą o przestawieniu zegara na tryb wakacyjny.

W dniu dzisiejszym podziękowaliśmy sobie wzajemnie za kolejny rok wytężonej pracy, wspólne spotkania, przeżycia, chwile dobre i słabsze, bo przecież życie szkolne składa się właśnie z takich.

 Pamiętajmy, że udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźmy przezorni i rozsądni. Zachowajmy ostrożność nad wodą, w górach, w miejscach natężonego ruchu. Wróćmy z wakacji zdrowi i szczęśliwi w nowym roku szkolnym.