30 października 2014 roku Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce oficjalnie zakończyła konkurs Odblaskowa szkoła.
Na najbliższym apelu odbędzie się uroczyste podsumowanie akcji. Rozstrzygnięte zostaną wszystkie konkursy, a wyróżnieni uczniowie otrzymają nagrody.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie akcji, dzięki której, mamy nadzieję większość osób, zanim wyjdzie o zmroku z domu, założy element odblaskowy, który może uratować nam życie.
To, że konkurs dobiegł końca, nie oznacza, że Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce nadal nie będzie promować idea noszenia odblasków. Wręcz przeciwnie, współczesny świat stwarza w coraz szerszym zakresie zagrożenia życia ludzkiego, a najbardziej zagrożone jest bezpieczeństwo dzieci, mając świadomość, że odblaski naprawdę niejednokrotnie uratowały życie będziemy się starać, żeby uczniowie tej szkoły zawsze pamiętali o elementach odblaskowych.

ZA UDZIAŁ W TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM
W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „ODBLASKOWA SZKOŁA”
ZOSTALI NAGRODZENI NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE:
KLASY 1
– Kamil Stan kl. Ib