Dziś w naszej szkole zostały ostatecznie rozstrzygnięte wyniki konkursu matematycznego Rachmistrz w naszej gminie.

Tytuł Rachmistrza klas 4 zdobył nasz uczeń Bartosz Trojan, tytuł Wicerachmistrza zdobyli Kamila Dulik ze Szkoły Podstawowej w Mietniowie oraz Konrad Dziewoński również uczeń naszej szkoły.

W klasach piątych tytuł Rachmistrza zdobyła uczennica naszej szkoły – Natalia Kruk, Wicerachmistrzami zostali Michał Mikołajczyk ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieliczce, oraz Kamil Stecki ze Szkoły Podstawowej w Węgrzcach Wielkich. Uczeń tej samej szkoły – Mateusz Wójcik – zdobył tytuł Rachmistrza klas 6. Wicerachmistrzami zostali Dominik Kiełbowicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliczce oraz Bartosz Badura – uczeń naszej szkoły.

Ponieważ rywalizacja była na bardzo wysokim  poziomie, wręczone zostały również wyróżnienia za zdobyte wysokie wyniki, które otrzymali: Krzysztof Szulc (SP nr 3 w Wieliczce), Natalia Habel (SP w Sierczy) oraz Krzysztof Surmacz (SP w Mietniowie).

Wszystkim zwycięzcom etapu gminnego serdecznie gratulujemy!

rachmistrz 2017.05