Dnia 27 marca w naszej szkole został zorganizowany szkolny etap tego konkursu. Kolejny raz książki Beaty Kołodziej- wprost z Wieliczki, z pasją czytane przez nauczycieli i rodziców zainteresowały najmłodszych uczniów. Drużyna każdej klasy sypała wiedzą jak solą z solniczki, a grane przez dzieci scenki z życia skrzatów przeniosły uczestników w piękny, bajkowy świat Solilandii.
Współzawodnictwo klas przebiegało w zgodnej i życzliwej atmosferze. W szkolnych eliminacjach zwyciężyła drużyna klasy 3c, której scenka została sfilmowana i wysłana na konkurs ogólnopolski. Gratulujemy laureatom, drużynom klas i wszystkim miłośnikom serii książek Solilandia, bo w nich właśnie odnajdziecie najpiękniejsze miejsce w świecie.

Wyniki Konkursu czytelniczego SOLILANDIA

1 miejsce: drużyna klasy 3c
2 miejsce: drużyna klasy 2a
3 miejsce: drużyna klasy 1c
Wyróżnienie: drużyna klasy 1e

Gratulujemy!

W poniedziałek o godzinie 8 rano scena drużyny klasy 3c zostanie sfilmowana i wysłana na konkurs ogólnopolski.