W dniu 2 grudnia klasy pierwsze oraz oddziały przedszkolne gościły w naszej szkole Teatr Lalek PINOKIO z Nowego Sącza. Dzieci obejrzały przedstawienie pt.: „Przygody Janka i złej czarownicy” przygotowane przez zaproszonych gości. Bajka przedstawia historię Janka, który za karę zamienia się w niedźwiedzia. Chłopiec poznaje dobrą i piękną Małgosię, dzięki niej zmienia swoje postępowanie. Dzieci pomagają Jankowi wybrać między dobrem i złem. Na drodze do szczęścia pojawia się zła czarownica, która za wszelką cenę chce pokrzyżować chłopcu plany.
Później dzieci przedstawiły swój program artystyczny, przygotowany specjalnie dla Świętego Mikołaja, który mógł gościć w naszej szkole. Na koniec Święty Mikołaj rozdał dzieciom prezenty.