W roku szkolnym 2013/2014 nawiązaliśmy współpracę ze Środowiskowym Domem Samopomocy przy Fundacji Leonardo. Efektem tej współpracy był reportaż filmowy zaprezentowany w warszawskim kinie Muranów w ramach projektu „Obywatel na horyzoncie”. Dzięki przeprowadzonej akcji charytatywnej wsparliśmy najbardziej potrzebujących członków ŚDS. W tym roku kiermasz charytatywny organizujemy 19 marca (czwartek) w godzinach 16.00 – 18.00

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wykonanie i dostarczenie na nasz kiermasz dekoracji świątecznych (kartek, stroików, pisanek). Mogą to być prace Państwa lub dzieci albo wspólne prace całych rodzin. (Można także na ten cel przynosić przedmioty kupione). Wykonane prace prosimy przekazywać do dnia 18.03 (środa) wychowawcom.

Będziemy wdzięczni, jeśli zaproszą Państwo rodzinę, znajomych i odwiedzą nas tego dnia. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji.

Organizatorzy

Joanna Kozłowska

Szkolne Koło Caritas

pod opieką Małgorzaty Klimczyk