Sprawiać radość innym.

Powiodła się w naszej szkole akcja „I Ty możesz zostać Mikołajem” organizowana przez Samorząd Uczniowski wspólnie z OSP, MGOPS i Agencją Niań i Opiekunek Cape of Care w Wieliczce.
Uczniowie wraz z Rodzicami odpowiedzieli na prośbę i zorganizowali wspaniałe upominki dla dzieci oczekujących pomocy. Zebraliśmy zdrową żywność dla dzieci (kaszki, dania w słoiczkach dla najmłodszych), kilka paczek pampersów i wiele innych środków do higieny (chusteczki, szampony, mydełka) oraz bardzo dużo pięknych, przydatnych, w większości nowych zabawek, w tym również edukacyjnych oraz książeczek dla dzieci.
Wszystkie wspaniałe podarunki, a był ich pełen samochód, zostały przekazane w piątek wieczorem 28 listopada do Ochotniczej Straży Pożarnej gdzie zostały rozdysponowane i trafią do najbardziej potrzebujących rodzin.
Wszystkim Mikołajom serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania kierujemy do klas 2a, 2b i 3c. Mamy nadzieję, że przekonaliście się, że nie tylko otrzymywanie ale i dawanie prezentów sprawia radość.

                                                                                    Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

P1060324 P1060327 P1060330