Ślubowanie klas pierwszych    

Dnia 23.10.2019 r. w obecności Dyrektora Szkoły, Rady Rodziców, wychowawców, przedstawicieli  Samorządu Uczniowskiego i licznie zebranych Rodziców, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste przyrzeczenie na Sztandar Szkoły. Pierwszoklasiści świetnie prezentowali się w szkolnych strojach galowych, w oryginalnie udekorowanej sali gimnastycznej dominowała biel i granat. Uczniowie wykazali się znajomością hymnu szkolnego, pomysłowo inscenizowali poznane w szkole piosenki. Starsi koledzy przyjęli ich do swego grona, udzielając młodszym swoich rad, przekazali im szkolne zwyczaje i tradycje. Pani Dyrektor dokonała ceremonii Pasowania na Ucznia, wręczyła legitymacje szkolne i wszystkim życzyła udanej współpracy. Dumni Rodzice serdecznie gratulowali dzieciom uzyskania miana ucznia. Pięknymi słowami  wierszy deklarowali pomoc i zapewniali, że będą rodzicami na medal. Zakładki do książki z logo naszej szkoły zostaną na długo pamiątką tej ważnej i wzruszającej uroczystości. W salach zajęć na bohaterów tego dnia czekały słodkie  niespodzianki  przygotowane przez rodziców.