MAMY TO! Nasza świetlica laureatem konkursu „Się gra się ma – Bezpieczny Playroom”

W listopadzie nasza świetlica przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Się gra się ma – Bezpieczny Playroom”. Codziennie przez miesiąc można było oddawać na nią głosy. Dużą liczbę punktów udało nam się zdobyć dzięki zadaniom dodatkowym, które zostały wykonane z wielkim zaangażowaniem dzieci oraz z pomocą nauczycieli świetlicy. To wszystko przyczyniło się do naszego sukcesu. Licznik z punktami dla wielickiej „trójki” zatrzymał się na 10566, dzięki czemu znaleźliśmy się wśród laureatów nagród II stopnia. Do naszej szkoły trafią gry planszowe o wartości 500 zł oraz zestaw naklejek ściennych o wartości 300 zł. Jesteśmy szczególnie dumni, jako że konkurencja była ogromna – do programu przystąpiło aż 918 szkół!

Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM za zaangażowanie w pomoc świetlicy.

Wygrana cieszy nie tylko nas, ale z pewnością ucieszy również Państwa dzieci.