Dnia 26 Listopada w Klasztorze Reformatów odbyła się uroczysta msza św. pogrzebowa, podczas której mieszkańcy Wieliczki pożegnali porucznika AK Tadeusza Piotrowskiego. Przed wojną był harcerzem w wielickim hufcu, podczas wojny został ciężko ranny jako żołnierz Armii Krajowej. Dla młodzieży był przykładem bohaterstwa, wzorem żołnierza i obywatela. Wieloletni prezes, a ostatnio honorowy prezes Koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Wieliczce, współpracował m.in. z KPW i PTTK.
Wśród wielu delegacji z pocztami sztandarowymi, które oddały hołd Patriocie, znajdował się również poczet sztandarowy naszej szkoły, którą godnie reprezentowali uczniowie klasy 6 b: Anna Fliśnik, Kamila Kapinos, Kacper Bylica wraz z Dyrektorem Szkoły mgr Martą Żerdą            i opiekunem SU mgr Aleksandrą Cisoń.

pogrzeb pogrzeb1 pogrzeb2