DRODZY RODZICE, DROGIE DZIECI!

Świetlica myśli i tęskni za swoimi podopiecznymi ❤️ w związku z czym postanowiła zorganizować dla nich konkursy:

Konkurs 1.
Pamiętnik ??– każdego dnia starajcie się zapisywać po 2-3 zdania dotyczące tego, jak mija Wam dzień, co robiliście lub o czym myślicie. Można zamiast pisania zrobić małą ilustrację. Jeśli nie uda się Wam robić tego codziennie, też nic się nie dzieje – ważne żebyście próbowali jak najczęściej ?

Konkurs 2.
Co się dzieje wiosną na łące ??️?️– jest to konkurs plastyczny, pracę można wykonać dowolną techniką (farby, kredki, wyklejanka – to co lubicie najbardziej).

Jeśli chodzi o terminy – na ten moment nie określamy żadnego. Nikt z nas nie wie, jak rozwinie się sytuacja, mamy jednak nadzieję, że szybko uda nam się wrócić do normalności ☺️

Prace konkursowe zbierzemy po powrocie do szkoły, najlepsze z nich zostaną nagrodzone ??

Powodzenia i do zobaczenia!