Akademia Trenuj w Krakowie specjalizująca się w treningu ogólnorozwojowym z elementami lekkiej atletyki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Krakowskiej Lidze Lekkoatletycznej. 

 

Jest to największy projekt zawodów lekkoatletycznych w Polsce dla Dzieci trenujących rekreacyjnie, tych które chcą rozpocząć swoją przygodę z królową sportu oraz Dzieci zrzeszonych w klubach sportowych. Pierwszy w Polsce cykl zawodów dedykowany dzieciom i młodzieży. Otwarty charakter ligi sprawi, że każdy będzie mógł spróbować swoich umiejętności i zarazić się pasją do uprawiania sportu. Cykl zawodów zakłada jeden start w miesiącu, w okresie od kwietnia do listopada z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych (lipiec, sierpień) Dzieci w wieku 4-15 lat z podziałem na kategorie wiekowe będą rywalizowały w wybranych przez siebie konkurencjach biegowych na dystansach 60m, 300m, 600m z profesjonalnym pomiarem czasu oraz w konkurencji technicznej, skok w dal. Zawody będą odbywały się na profesjonalnym obiekcie sportowym MOS ,,Wschód” Os. Szkolne 39 z infrastrukturą przeznaczoną do lekkiej atletyki.

Każde Dziecko będzie miało możliwość walki o atrakcyjne nagrody ponadto każde Dziecko otrzyma medal za udział w zawodach

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.krakowskaligalekkoatletyczna.pl oraz do prześledzenia Naszej działal

Regulamin Krakowska Liga ności jako Akademii sportowej na FB Trenuj w Krakowie https://www.facebook.com/trenujwkrakowie/ 

Lekkoatletyczna