1 kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w trzech różnych kategoriach: piosenka, scenka i wiersz. Licznie zgromadzona publiczność naszej szkoły gromkimi brawami zachęcała wszystkich uczestniów klas I-III do zaprezentowania swoich uzdolnień. Trudny orzech do zgryzienia będzie miało jury konkursu – p. Agnieszka Pawlica i p. Anna Nędza, by wyłonić zwycięzców. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Prowadząca p. Ewelina Stachórska zwróciła uwagę na duże zaintersowanie występami wśród młodszych dzieci i dużą chęć zaprezentowania się przed swoimi kolegami i koleżankami.
Wyniki konkursu będą znane już wkrótce, a nagrody zostaną rozdane na najbliższym apelu porządkowym samorządu uczniowskiego.
Już dziś organizatorzy konkursu gratulują odwagi wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego.