karnawalKarnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają , aby się dobrze bawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie zabawa karnawałowa, która w naszej szkole odbyła się 4 lutego dla uczniów oddziałów I-III / IV-VI . Najmłodsi na zabawę czekali z wielką niecierpliwością, bowiem przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał wszystkim dzieciom i wychowawcom. Były korowody, kółeczka, tańce w parach oraz konkursy. W przerwie między tańcami dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Do zobaczenia za rok!