W sobotę 9 maja 2015 r. w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym „Solne Miasto” w Wieliczce odbył się finał III Międzyszkolnego Turnieju Matematyczno – Sportowego „Sokół – Wieliczka”. Na turniej wspólnie z nauczycielami przyjechały czteroosobowe drużyny z klas czwartych, piątych i szóstych z 13 Szkół Podstawowych, a także drużyny z 4 Gimnazjów z Gminy Wieliczka. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
klasa IV: Kotarba Agnieszka, Lewińska Martyna, Pajdak Natalia, Krystyński Aleksander,
klasa V: Bogdan Alicja, Godzik Ilona, Kępka Michał, Stopa Jakub,
klasa VI: Krzyżak Wiktoria, Oprych Klaudia, Słowiak Adrianna, Krupa Filip.
Zmagając się z wieloma zadaniami zarówno matematycznymi jak i sportowymi ostatecznie uczniowie naszej szkoły z klasy czwartej zajęli czwarte miejsce, uczniowie klasy piątej miejsce trzecie, natomiast uczniowie klasy szóstej miejsce ósme. Po podliczeniu punktów każdej szkole ostatecznie nasza placówka zajęła zaszczytne trzecie miejsce. Warto podkreślić, że w części sportowej turnieju nasza szkoła była najlepsza. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!!!

no images were found

Uczniowie zakwalifikowani
do finału Międzyszkolnego Turnieju Matematyczno – Sportowego
„Sokół – Wieliczka”

Klasy IV:
Krystyński Aleksander
Lewińska Martyna
Kotarba Agnieszka
Pajdak Natalia
Ciopała Michał (rezerwowy)

Klasy V:
Godzik Ilona
Bogdan Alicja
Kępka Michał
Stopa Jakub
Pawelec Kacper (rezerwowy)

Klasy VI:
Słowiak Adrianna
Krzyżak Wiktoria
Krupa Filip
Oprych Klaudia
Bylica Kacper (rezerwowy)
Gratulujemy !!!