II Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

W dniu 8 kwietnia 2014 r. w Domu Ludowym w Krzyszkowicach odbył się II Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my”. W tym samym dniu zostało również dokonane podsumowanie i wręczenie nagród. Nasi uczniowie z klasy I a przygotowani przez panią Annę Szydłak otrzymali wyróżnienie za oryginalne przedstawienie prostego tematu działającego na wyobraźnię w spektaklu „ W świecie barw”. Ponadto jury, w skład którego wchodzili aktorzy Teatru Groteska i Teatru Współczesnego wyróżnili jednego z uczniów tej klasy Michała Nowaka za rolę „Wietrzyka”.

Udział w tej imprezie dał możliwość uczniom zdobycia nowych doświadczeń, zaistnienia przed szerszą publicznością oraz promocję naszej szkoły w Gminie Wieliczka.

Gratulujemy!

podziękowanie dyplom wyróżnienie