Finał Konkursu Literackiego na opowiadanie science fiction pt. Kosmiczna podróż już za nami.
28 maja 2015 roku wszyscy uczestnicy wzięli udział w uroczytości rozdania nagród. Z tej okazji uczniowie klasy IV b wraz z nauczycielką języka polskiego Joanną Kozłowską przygotowali inscenizację opowiadania Stanisława Lema pt. Trzej elektrycerze.
Po części artystycznej nastąpiło ogłoszenie wyników.
W konkursie wzięło udział 33 uczniów z wielickich szkół podstawowych.
Wyróżnienia otrzymali:
Adrianna Słowiak Sp 3
Sara Majkowska SP 4
Maciej Tuleja SP 4
Jakub Maruszczyk SP 3
Julia Czajczyk SP 3
Mateszu Kucharek SP 3
Ignacy Chrzan SP 2
Jakub Jania SP 3
Aleksandra Kraj SP 3
Natalia Kucharska SP 3
Justyna Karpała SP 2

Nagrodami dla wyróżnionych uczniów były vouchery na basen, piękne albumy – Atlas nieba oraz specjalnie zaprojektowane na tę okazję dyplomy.

III miejsce zdobyli – Katarzyna Majtyka ( SP4) , Piotr Mistarz ( SP3)

Nagrody: książki pt. Kosmos, vouchery na basen, vouchery do kina, globusy, „Bajki robotów” Stanisława Lema

II miejsce zdobyła Emilia Rosiek (SP2)

Nagrody: książka pt. Kosmos, voucher na basen, voucher do kina, globus, „Bajki robotów” Stanisława Lema

I miejsce zdobyła Karolina Kuzia (SP4)

Nagrody: książka pt. Kosmos, voucher na basen, voucher do kina, voucher na lot balonem, pióro z wygrawerowanym napisem, globus, „Bajki robotów” Stanisława Lema.

Vouchery na basen zostały ufundowane przez Miasto Solne w Wieliczce.
Vouchery do kina uczniowie otrzymali dzięki uprzejmości Cinema City Bonarka.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym!