Oszczędzanie i praca Nas wszystkich wzbogaca, wiedzą to dzieci, wiedzą to dorośli, ale czy zawsze o tym pamiętamy? 24 listopada przypomnieli o tym uczniowie klasy 5a i 2a w podsumowującym apelu SKO „Październik miesiącem oszczędzania”. Na początku opiekun SKO p. Anna Szydłak przywitała wszystkich zebranych następnie podsumowała akcję, dzięki której do Szkolnej Kasy Oszczędności przybyło 19 nowych członków. „Złotówka do złotówki, do grosika grosz Już wiedzą mądre główki- zbieraj w SKO!” Tak śpiewali uczniowie klasy 2a w piosence pt. „SKO- to jest to” jako wprowadzenie do przedstawienia, które przygotowała klasa 5a pod czujnym okiem Pani Anny Ryś. W ostatniej części apelu Pani dyrektor podziękowała wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję SKO oraz wręczyła dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursów: „Moja skarbonka” oraz „Promujemy oszczędzanie”.