W związku z obchodami Europejskiego Dnia Logopedy, tradycyjnie zapraszamy na Dzień Bezpłatnych Konsultacji Logopedycznych. Odbędą się one w sobotę, 18 marca 2017 roku, w godzinach od 9:30 do 12:30. W tym dniu, na terenie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce, ul. Niepołomska 26 c, specjaliści naszej Poradni –logopedzi, a także
pedagog i psycholog będą udzielali konsultacji, porad i wskazówek dotyczących dalszych działań, a także propozycji ćwiczeń stymulujących rozwój językowy dzieci.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie Rodziców zaniepokojonych rozwojem mowy swoich Dzieci, które dotychczas nie były diagnozowane i nie są objęte terapią logopedyczną. Wszystkie Osoby, które chciałyby wziąć udział w naszej akcji, prosimy o przesłanie
zgłoszenia do 16 marca na adres e-mail: mlenczuk@poradnia-wieliczka.pl Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, ewentualnie rodzaj trudności.
Liczba miejsc ograniczona. Więcej na stronie www.poradnia-wieliczka.pl