karnawalCzwartek 12 lutego był w naszej szkole dniem zabawy karnawałowo-walentynkowej.
Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 1-3 byli zachwycali swoimi kreacjami. Czarownice, księżniczki, bębniarze, piraci, koty, roboty, pszczółki, myszki, biedronki – moc różnorodności! Zarówno panie nauczycielki, rodzice jak i pani dyrektor nie poznawały swoich podopiecznych. Tym miłym akcentem dzieci weszły w czas odpoczynku i ferii zimowych, które rozpoczynają się 16 lutego.
Uczniowie klas 4-6 może i bez strojów i kostiumów, lecz równie dobrze nastawieni do zabawy, stawili się na dyskotece walentynkowej o godzinie 16 w holu naszej szkoły. Kalorie wypocone w tańcu uzupełniali w, obficie przygotowanym przez radę rodziców, bufecie. Dekoracja czerwonych serduszek przypominała o konieczności rozdania kartek i serduszek walentynkowych, które młodzież wysyłała w szkolnej poczcie walentynkowej, prowadzonej przez samorząd uczniowski. Najliczniej obdarowana kartkami sympatii została nasza nauczycielka języka polskiego p. Bożena Tabor. Gratulujemy!
Wspólna zabawa zakończyła się punktualnie o godzinie 19. Wszystkim organizatorom i osobom zaangażowanym w przeprowadzenie całego dnia dziękujemy!
Samorząd Uczniowski z opiekunami