Szanowni Państwo,

Serdecznie prosimy o udostępnienie poniższej informacji wraz z linkiem do strony konkursu na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. 

Przy publikacji niniejszej wiadomości mogą Państwo dowolnie korzystać z materiałów graficznych dostępnych tutaj:
https://drive.google.com/drive/folders/1RcKgP55kwgAY2iI6Imq7CyyWRZvma6OC

Z góry serdecznie dziękujemy!

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Serwis  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się tradycyjnie 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w całości online, a zatem do udziału wystarczy komputer podłączony do internetu. Ważne, aby mieć możliwość skorzystania ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na lekcji w szkole!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dopasować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!


Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl