Dnia 4 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych i najmłodsi uczniowie naszej szkoły hucznie obchodzili kończący karnawał ,,tłusty czwartek’’. Wielką zabawę poprowadził najbardziej znany instruktor tańca w Wieliczce p. Łukasz Wożniak. Już od pierwszych rytmów i ruchów zaproponowanych przez pełnego niesamowitej energii tancerza, rozkręciła się fantastyczna zabawa. W popisowym tańcu przebojowo prezentowały się Księżniczki, Rycerze, Wróżki, Bohaterowie Gwiezdnych Wojen, Damy, Piraci, Walentynki, Sportowcy i Wszyscy Tańczący. Tego dnia przebojem był ,,czekoladowy taniec’’ , który naśladowali wszyscy uczestnicy zabawy. Później podczas spotkania w sali mieliśmy apetyt na czekoladowe ciasteczka i tradycyjne pączki, które przygotowali dla nas rodzice. Składamy gorące podziękowania Panu Łukaszowi Woźniakowi oraz Szanownym Rodzicom za zorganizowanie tak wspaniałej zabawy.

Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami