Drodzy Rodzice,

W związku z zawarciem przez naszą Szkołę  porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji, zostało nam udostępnione bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

Narzędzie powstało w ramach realizowanego przez firmę Foto Express Sp. z o.o. projektu unijnego “Bon na Innowacje”, gdzie przygotowano bezpłatny internetowy Kreator zdjęć do mLegitymacji. “Kreator zdjęć do mLegitymacji”, dostępny jest na stronie www: passport-photo.online/pl

Z usługi mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie naszej Szkoły. W celu wykonania zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartphonem) na dowolnym tle. Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Kreator zdjęć do mLegitymacji stanowi ogromne uproszczenie i ułatwienie dla uczniów oraz ich rodziców.

Odnośnik do strony kreatora: Zdjęcie do mLegitymacji.

Zrób zdjęcie do mLegitymacja szkolna - automatycznie w mniej niż 3 sekundy.