To ten czas – kiedy wypełniamy domy na święta. Kiedy czuć zapach ciasta, piosenki. Kiedy choinki mienią się i uśmiechają do nas. Srebrem i złotem. Brokatem. Kiedy ludzie uśmiechają się bardziej niż mniej i kiedy czekamy na więcej. Na więcej miłości, lojalności, szczęścia, uczciwości, prawdy, szczerości, piękna – które płynie prosto z serca.

To ten czas, kiedy pakujemy prezenty, drobiazgi, cuda. Owijamy w papier emocje. Dla bliskich i dla przyjaciół. Bo jeśli masz kogoś, z kim możesz się podzielić czymkolwiek, jakkolwiek, ale serdecznie – to masz szczęście. Bo dawanie to cząstka miłości.

Zapakujmy więc szczęście, zdrowie, życie, dobro, piękno, wiarę, nadzieję i miłość. Podarujmy wartości i emocje, które są bezcenne.

Dnia 20 grudnia w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klas 6 pod opieką wychowawców oraz chór szkolny, wprowadzili zebranych w świąteczny nastrój.