Wychowawca grupy:

Anna Fitowska

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

We wrześniu zerówkowicze wybrali się na pobliskie skrzyżowanie, aby oglądać ruch uliczny, poznać znaki drogowe oraz utrwalić zasady poruszania się pieszych. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

W ramach realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” we współpracy z Mediateką Wielicką oraz Panią Urszulą – Babcią Alusia, ucznia naszej grupy organizujemy cykliczne spotkania z książką. Książka uczy, bawi i wychowuje, a dzieci chętnie słuchają i pobudzają swoją wyobraźnię.

WYCIECZKA DO ALPACA HOME

W październiku wyjechaliśmy na wycieczkę do Krzyszkowic k. Myślenic, gdzie mogliśmy poznać pracę w gospodarstwie hodującym alpaki. Mogliśmy nakarmić, pogłaskać oraz po prostu przytulić się do tych przemiłych i przepięknych stworzeń. Niezwykle aktywnie i pouczająco czas spędzony w gospodarstwie na długo pozostanie w naszej pamięci.

KISZENIE OGÓRKÓW

Zerówkowicze przygotowali zapasy na zimę – ogórki kiszone. Zajęcia kulinarne dostarczyły dzieciom wiele radości i satysfakcji. Wszystkie kiszonki są bardzo zdrowe, są źródłem wielu witamin, które wzmacniają nasze organizmy. Te wykonane przez nas, są po prostu przepyszne!

DZIEŃ CHŁOPCA

Mężczyźni w naszej grupie obchodzili swoje święto, Dzień Chłopca. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla nich słodką niespodziankę oraz upominki. Życzeniom i przemiłej atmosferze nie było końca, a chłopcom uśmiech nie schodził z twarzy.

Wychowawca grupy:

Izabela Król