W marcu wysłuchaliśmy kolejnej audycji muzycznej na zamku Żupnym. Chętne dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w warsztatach plastycznych o tematyce wielkanocnej, organizowanych przez nasz oddział.  Motylki wzięły także udział w konkursie plastycznym: „ Witraż Wielkanocny” organizowanym przez CKiT w Wieliczce, w którym jedna z naszych prac zdobyła wyróżnienie. A oto nasze zdjęcia:

Drugiego lutego, w grupie Motylków, odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne i wręczyły wykonane przez siebie prezenty  a także ugościły swoich bliskich słodkościami. Kilka dni później u Motylków odbył się bal karnawałowy. Nie zabrakło pięknych strojów, słodkości a przede wszystkim dobrej zabawy przy muzyce. Dziewiątego lutego, w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły, dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w zajęciach edukacyjnych ruchomego planetarium. Dzieci miały okazję podróżować rakietą dookoła Układu Słonecznego za pomocą projektora, wyświetlającego film na sklepieniu wielkiej, materiałowej kopuły.  Na koniec dzieci wykonywały pamiątkowe zdjęcia w skafandrze kosmicznym.