W dniu 30.O5.2019 w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się finał FESTIWALU JĘZYKÓW OBCYCH.

Zaproszeni goście, grono pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły, mogli obejrzeć występy uczniów, którzy zaprezentowali się w językach angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Przedstawiono skecze w językach obcych, piosenki oraz mini spektakl pt. Kopciuszek vel Aschenputtel. Było śmiesznie, miło i sympatycznie. Na zakończenie pokazów Pani Dyrektor Elżbieta Obal-Dyrek i Pani Dyrektor wydziału szkół Miasta i Gminy Wieliczka Anna Całka wręczyły nagrody uczniom startujący w wielu konkursach językowych i kulturoznawczych zorganizowanych w tygodniu Festiwalu języków obcych. Gratulujemy aktorom, ich opiekunom oraz zwycięzcom konkursów.